Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

аларм на телефони

  1. Miki98

    Проблем со аларам на телефони

    здраво ит другари Имам приметено,кога и да го направам аларамот на samsung и Huawei телефони аларамот не работи, се уклчучени и тоа два аларама, пак не сака. Дали имал некој сличен проблем? да не му работи алармот? Заради тоа го оставам лаптопот уклчучен да работи и да ме разбуди. Нарачав...
На врв Дно