• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

акциона

  1. dddragan

    Продадено Продавам GoPro Hero 4 Black

    Продавам GoPro Hero 4 Black и додатоци. Пакетот содржи: GoPro Hero 4 Black камера; Оригинален case со оригинални водоотпорна и "кабриолет" вратичка; Skeleton case; Оригинален housing lens replacement kit (леќа, гумичка, штрафчиња и штрафцигер); 2 Smatree батерии (едната држи +25 минути активно...
На врв Дно