• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

airtag

  1. G4M3R

    Искуства со користење смарт тагови Tile, SmartTag, AirTag

    Една тема за дискусија и споделување искуства за смарт тагови. Во план ми е да земам едно, евентуално две за тест. Бидејќи ми личат дека се доста мали, едното ќе оди во новчаник и другото во ранец бидејќи често знам да го шетам лаптопот. Е сега дали ги има кај нас и по која цена одат, или пак...
На врв Дно