• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

adx

  1. Miki98

    Адсенсе без одобрување

    Здраво на сите Ме чуди оваа како индијанец,имаа реклами од адсенсе без да го одобрат и нели не е дозволено плус да се користат и други реклами адс кои не дозволува адсенсе повеќе. На кој начин го напрвил тоа ?? Јас се мачам за содржина да направам во форумот да соберам трафик,а тој се од прва...
На врв Дно