Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

advanced

  1. Продавам Razer Blade 15” Advanced (2019)

    Продавам Razer Blade 15” Advanced (2019)

    Здраво, Продавам одлично сочуван Razer Blade 15” Advanced, втор корисник скоро 2 години. Armor case от е од првиот сопственик, освен малата вдлабнатина на левиот звучник нема никакви други оштетувања. Никакви знаци на хардверски проблеми, се продава поради upgrade. Користен многу одговорно и...
На врв Дно