• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

adsense without approval

  1. Miki98

    Адсенсе без одобрување

    Здраво на сите Ме чуди оваа како индијанец,имаа реклами од адсенсе без да го одобрат и нели не е дозволено плус да се користат и други реклами адс кои не дозволува адсенсе повеќе. На кој начин го напрвил тоа ?? Јас се мачам за содржина да направам во форумот да соберам трафик,а тој се од прва...
На врв Дно