• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

адс

  1. BlackOuttheWoRlD

    Најдобри Рекалми за Веб-сајт

    Здраво на сите мои другари.. Некој има искуство во рекалми на вебсајт(адсенсе,инфолинкс,попкашх)? 1.Пробано со infolinks -не дава ништо,губење време. 2.Пробано со propellerads -неверојатно за само 2 недели 12$ и тоа на блогспот. 3.Непробано со adsense -е сега дали знае како оди тоа дали има...
На врв Дно