Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

add more names after created one link

  1. Miki98

    Додавње линкови во еден линк во Xenforo

    Здраво ит Другари Сакам во форумот кога креирам друга страна при линкот кој е направен предходно да речеме вебстраната.com/pages/prvlink да додам уште еден линк вебстраната.com/pages/prvlink/ostanato/ Благодарам Однапред.
На врв Дно