• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

adblock

  1. D

    Порака за сите со Adblocker

    Пред неколку дена на главната страна на IT.mk активиравме посебна порака за сите посетители кои имаат инсталирано AdBlocker. Истата гласи: Пораката досега е примена доста добро и 150+ посетители досега имаат исклучено AdBlock на IT.mk, односно го имаат поставено на whitelist. Сега би сакале...
На врв Дно