• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ад хоминем

  1. Lokvan

    Прашања за критериумот на модерирање

    Пошто ми се бришат постови во Цензура решив да отворам овде една посебна тема, за да ја продолжиме бромансата со драгиот Флегма на едно место. Сметам дека е тоа подобро наместо да смараме на многу одделни теми и да ја уништуваме дискусијата. Всушност не, ме интересира ставот на управата на...
На врв Дно