Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

acer

 1. Продавам/Проценка - Acer Nitro 5

  Продавам/Проценка - Acer Nitro 5

  НАПОМЕНА - Лаптопот е исклучиво користен за учење и за правење на проекти поврзани во врска со Факултетот никогаш не е играно на него (100%) , има проблем со дисплејот поточно со панелот на самиот дисплеј ми имат побарано 5000 Денари за да го средат проблемот , пошто го користам со монитор дури...
 2. Laptop Acer Nitro 5 Gaming

  Laptop Acer Nitro 5 Gaming

  Се продава горе наведениот лаптоп Laptop Acer Nitro 5 Gaming. Лаптопот е купен пред 2 години и е одлично сочуван. Доаѓа заедно со Genesis кулер. Се продава поради купување на нов PC. Спецификации: GPU: NVIDIA GeForce RTX 3060 CPU: AMD Ryzen 7 5800H RAM: 16GB Memory: 500GB SSD Екран: 15,6'...
 3. Acer V196HQL b

  Acer V196HQL b

  Се продава монитор, користен околу 1 година, а потоа заборавен се до септември 2022, кога се решив да го огласам. 1366 x 768, LED, 18.5", само со VGA input. Мониторот доаѓа без сталак. 600 денари
 4. Мариијан

  Најдобар избор на лаптоп

  Здраво ако може помош при избор на конфигурација за лаптоп имам неколку избори па ако може ваша помош, Лаптоп ACER SF314-41-R3N4 14.0" R3-3200U/8GB/256GB Лаптоп ACER A515-43-R013 R5-3500U/16GB/512GB SSD LENOVO IdeaPad 3 15ADA05 ( ABYSS BLUE )...
 5. PC_GAMER

  Acer Aspire Touchpad doesn't work

  Здраво на сите! Имам Acer Aspire ES 15 ES1-532G и во моментов се соочувам со нефункционален тачпад. Се обидов на сите можни начини со инсталација и деинсталација на драјвери и активација и деактивација преку биос и преку копчињата Fn+F7, преку сетингс, преку Device Manager, со информирање...
 6. ayahuasca

  Acer a1-840 проблем

  Здраво, имам проблем со ~2години стар асер таблет. Почна да ги стопира сите апликации. Имаше некаква нотификација за проблеми со апдејт на гугл сервисите. Кога побарав за решение за таков проблем- најчесто одговараат во сетингс да се и исклучат апдејти или да се врати на претходниот. Кај мене не...
 7. Astraion

  [Монитор] Acer BM320

  Овие запнаа по Dell изгледа, очигледно е мислам. :) Многу фини генералии има засега, уште да прочитам неколку фини рецензии за него и со која цена ќе заплива.. наскоро.
На врв Дно