Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

account

 1. Garfield'

  Разлика меѓу бизнис и персонален Адсенсе

  Здрави другари Сакам да ве прашам каква е разликата да имаш бизниз аккаунт на адсенсе? Зошто фирма мораш да пишуваш и што ќе се деси да рачеме ако напишеш било која или твоео име? Бидејќи имам бизнис аккунт дали ќе имам проблем?ставив некое име на фирма што не постои,што ќе се деси? Дали може...
 2. dipetar

  Disabled Facebook account

  Не знам дали на некој се случило, ама fb ми напрај disabled account пошо се сомневале дека не се викам така, и сум морал копија од официјален документ да им пратам. Ок, зацрнив доверливи податоци, атачирав скен од лк, ама на крај ми вика дека неможно е да се направи евалуација поради малиот...
 3. N

  Paytm акаунт

  Здраво.Дали може некој да ми помогне да отворам paytm акаунт. Ви благодарам однапред.
 4. D

  Otvaranje na Payoneer

  Zdravo Sakav da prasam dali nekoj otvoril account na Payoneer bez referal nego direktno na stranata na payoneer.bidejki makedonija ne e navedena na stranata na payoneer.mi treba payoneer za prodazba na amazon zatoa sto amazon ne prefrla pari na makedonski banki tuku samo americki i EU i uste...
На врв Дно