• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

a71

  1. gremlin

    Nov Samsung A71

    Продавам нов неотворен Samsung A71 (сребрена боја) купен од А1 со две години гаранција. https://www.a1.mk/uredi/telefoni/-/gsm-advisor/Samsung/330334/Galaxy+A71/ZUzuMqVnBlTW Цена 23.000
На врв Дно