Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

a52s

 1. Samsung Galaxy A52s 5G

  Samsung Galaxy A52s 5G

  Се продава Samsung Galaxy A52s 5G, верзија со 128GB 6GB RAM. Купен од Телеком. Работи на сите мрежи. Со телефонот следуваат 2,3 силиконски маски, оригиналниот самсунг полнач и кабелот. Кутијата и гаранцијата не можам да ги најдам така што нека се води дека е без гаранција. Состојба 9,5/10 Без...
 2. A52s 5G 6Gb - crn - A1 garancija

  A52s 5G 6Gb - crn - A1 garancija

  Продавам A52s 5G 6Gb - crn - dual sim, never lock, A1 garancija уште 1 година, телефонот е без точка = на нов 10 од 10, може да се види во секое време во Скопје. Доаѓа фул пакет со сите фолии, полнач, кабел + заштитна маска црна и гаранцијата од А1 оператор.
 3. Нема Слика

  Нов Samsung A52s

  Продавам, нов неотпакуван Samsung A52s 6/128 црна боја, земен од А1. Цена 16.000
На врв Дно