Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

а52с

  1. A52s 5G 6Gb - crn - A1 garancija

    A52s 5G 6Gb - crn - A1 garancija

    Продавам A52s 5G 6Gb - crn - dual sim, never lock, A1 garancija уште 1 година, телефонот е без точка = на нов 10 од 10, може да се види во секое време во Скопје. Доаѓа фул пакет со сите фолии, полнач, кабел + заштитна маска црна и гаранцијата од А1 оператор.
На врв Дно