• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

a41

  1. olikomerc

    NOV Samsung A41

    Се продава НОВ Samsung Galaxy A41 земен денес од Телеком со 2 години гаранција. Цена фиксно: 12.000 денари.
На врв Дно