• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

а320

  1. zipi123

    Купувам матична за рајзен +ССД120+Хдд500гб

    А320 е доволно,2 слота за рам, комлет да доаѓа со и/о шилд,што поевтина тоа подобо,гаранција небитна хдд-500гб е доволно ссд-120гб небитно какво, да е функционално. Поради корона вирусот пожелно е деловите да бидат на територија на аеродром или (доколку се согласи продавачот да ги донесе до лисиче)
На врв Дно