Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

a31

  1. SAMSUNG Galaxy A31 4/64 Prism Crush Blue

    SAMSUNG Galaxy A31 4/64 Prism Crush Blue

    Продавам Samsung Galaxy A31 Prism Crush Blue, 4/64 GB варијанта, гарнација уште 12м, купен од А1. Телефонот е во беспрекорна состојба како нов, минимално користен од постар. Се гледа се на сликите. Ќе ве замолам за проценка за цена.
На врв Дно