Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

980 pro

  1. Нема Слика

    SSD Samsung 980 Pro 500GB

    Продавам ссд диск Samsung 980 Pro 500GB купен од Анхоч користен 2 години во лаптоп како примарен диск, во одлична состојба во оригинално пакување, дискот има запишани одприлика 17TB.
На врв Дно