• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

9560

  1. U

    Искуства со dell xps 15 9560 ?

    Дали некој користви ваков модел на лаптоп/ или коментар за ваквиот модел ?? Поточно моделот со 4к,512 ssd?
На врв Дно