• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

92mm

  1. VerGer

    Cooler Master Hyper TX3

    Се продава кулерот од насловот, цена 750 мкд Користен, без физички оштетувања. Intel Socket: LGA 1156 / 1155 / 1150 / 775 * AMD Socket: FM2+ / FM2 / FM1 / AM3+ / AM3 / AM2 / 940 / 939 / 754 Hyper TX3 | Cooler Master
На врв Дно