• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

90mm

  1. JensenInterceptor

    Каде да најдам кулери големина 90 милиметра?

    Пробав во продавницине во ГТЦ ама сите имаат 80 или 120 милиметра кулери. Дали знаете каде на друго место може да се најде ваква големина на кулер, 90 милиметри? Или да купувам преку Интернет?
На врв Дно