Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

8pro

  1. Miki98

    OnePlus 8 pro Батерија

    здраво ит другари Од каде можам да најдам батерија за овој телефон оригинална батеријата за OnePlus 8 pro,гледам има од AliExpress,но се чека многу кој знае колку са квалитетни,дали во Македонија има за 8pro каде да најдам батерија? Благодарам однапред. (Доколку сака може ли некој да сподели...
На врв Дно