Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#8700k

  1. PC Gaming i7 8700k, z370, 16GB DDR4 , RX570 8GB , SSD ...

    PC Gaming i7 8700k, z370, 16GB DDR4 , RX570 8GB , SSD ...

    Продавам половен gaming компјутер во целосно исправна состојба: -MB : Asus Z370-A -CPU : I7 8700K 12M Cache, up to 4.70 GHz -GPU : MSI RX570 ARMOR OC 8GB -RAM : Kingston Predator 16GB DDR4 ( 2x8GB) 3200MHz -SSD : 256 GB SanDisk m2 ( 100% ) -HDD : 1TB WD ( 100% ) -CASE : Modecom Oberon Pro...
На врв Дно