• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

8600gt 9600gt

  1. zipi123

    Kupuvam graficka karta

    Graficka karta od tipot 8600gt,8800gt,9600gt Plakjam 500den.
На врв Дно