Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

850w

 1. PowerBox 850W 12cm fan

  PowerBox 850W 12cm fan

  PowerBox 850W со 12cm вентилатор. Нормално, real power ~300W. Од конектори има 24Pin, 4+4CPU, 8pin GPU, 2 Molex, 4 SATA.
 2. Нема Слика

  Купувам 850W+Gold напојување со гаранција

  Понудете квалитетно напојување од 850W и нагоре. Мора да е Gold серија и да е со гаранција од најмалку година дена. Без никакви оштетувања на конектори. Буџет до 8,000 денари.
 3. Нема Слика

  Gigabyte Aorus 850w нови

  Момци, Продавам Gigabyte Aorus 850w нови, во целофан, со преостаната гаранција над 6 месеци. 3 ком 075 436 513 Цена 6500
На врв Дно