• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

8400

  1. Глупав

    Intel i5 8400 6/6

    i5 8400 како од продавница со stock cooler и кутивче и све со преостаната писмена гаранција до 12 месец 2021 цена 7 777мкд
На врв Дно