Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

840

  1. HP Elitebook 840 G2 + HP UltraSlim Docking Station

    HP Elitebook 840 G2 + HP UltraSlim Docking Station

    Молам за проценка на лаптопот и докингот од понежната половина. :) Многу добро зачуван, со минимални знаци на користење и тоа само на гумираната страна позади мониторот, на остатокот речиси и да нема гребнатинка. Ептен црвсто лаптопче, комплет алуминиумски, со 4G LTE модул, одлична тастатура со...
На врв Дно