• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

8350

  1. rippermkd

    Проценка FX 8350, asus m5a97 evo r2.0, corsair H55 2x8gb kingston 1866MHz

    Ве молам за проценка на деловиве FX 8350 asus m5a97 evo r2.0 corsair H55 120mm 2x8gb kingston fury blue 1866MHz
На врв Дно