• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

820m

  1. dipetar

    Продадено Се продава Dell Inspiron 3542, i3, 8Gb, 500SSD, NVidia GeForce 820M

    Здраво, Продавам: Dell Inspiron 3542 i3 4005U 8Gb DDR3 RAM Intel HD Graphics Family NVidia GeForce 820M 2047Mb 500GB SSD Samsung EVO Windows 10 Licensed Office 2019 Licensed *SSD се уште под гаранција *DDR3 се уште под гаранција Користен исклучиво на биро, дома, во период од шест месеци. Во...
На врв Дно