Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

8-16mm

  1. Нема Слика

    Објективи за Canon / Nikon

    Продавам неколку објективи, некористени: Nikon Nikkor 10-24mm 1:3.5-4.5G ED DX - 35.000 ден. Sigma за Nikon 8-16mm 1:4.5-5.6 DC HSM (DX) - 28.000 ден. Sigma за Nikon 18-35mm 1:1.8 DC HSM ART (DX) - 40.000 ден. Tokina SD 11-16mm F2.8 IF DX за Canon - 26.000 ден. Nikon Nikkor AF 35-70mm 1:2.8D...
На врв Дно