• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

7970

  1. borcep

    Продавам графичка Gigabyte 7970 со Arctic AX 7970 кулер

    Ја продавам графичката после 3-4 години дружба, со одличен кулер кој е тивок и одлично ја лади како за една 7970 ка. Добро се држи и во поновиве игри, иако кај мене најдолго играше BF3/4. Не е малтретирана, оптеретувана и слично. Сликички Цена 6300ден, повеќе информации и контакт во ПП.
На врв Дно