• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

750 ti

  1. L

    Кој сервиси од Скопје прават рефлеш на графичка карта?

    Поздрав, кој сервиси од Скопје прават рефлеш на графичката карта? Фала однапред.
На врв Дно