Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

700w

 1. PSU Cooler Master B700

  PSU Cooler Master B700

  Продавам Cooler Master B700. Напојувањето си работи најнормално, нема гаранција и се менува поради апгрејд. Користено за лајт гејминг. Доаѓа со оригинална кутија и сите додатоци.
 2. Нема Слика

  Се продава/менува i7 4790 конфигурација

  i7 4790 Kingston XyperX 1866Mhz 2x4GB GA-Z97M-DS3H + TT Contac 29 SSD 840 Evo 128GB HDD Hitachi 2TB CM 700W Silent Pro Case TT Commander Цена по договор Може и замена за телефон или подобар монитор со моја доплата.
На врв Дно