Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

6gb

 1. Redmi Note 10s 6/128

  Redmi Note 10s 6/128

  Проценка на Redmi Note 10s 6/128 AMOLED 1080 x 2400 Android 13, MIUI 14 Mediatek MT6785V 6GB/128GB во беспрекорна состојба Цена 5000 ден
 2. Нема Слика

  Samsung A52 4G 6GB/128GB Blue

  Продавам одлично сочуван Samsung A52 4G 6GB/128GB Blue со уште 6 месеци гаранција. Без никакви забелешки, слики ќе ставам подоцна.
 3. A52s 5G 6Gb - crn - A1 garancija

  A52s 5G 6Gb - crn - A1 garancija

  Продавам A52s 5G 6Gb - crn - dual sim, never lock, A1 garancija уште 1 година, телефонот е без точка = на нов 10 од 10, може да се види во секое време во Скопје. Доаѓа фул пакет со сите фолии, полнач, кабел + заштитна маска црна и гаранцијата од А1 оператор.
 4. comakot

  Препорака за графичка

  Најдов оглас на ФБ каде продаваат 1060 6 гб за 220 еур (стрикс) и 200 евра (мси) наводно е користена 1 месец, страната е поврзана со крипто валути па дали вреди да се земи една, единствено што ми е страв да не цркни за брзо дека е користена за копање. И уште нешто за колку може да се продаде 960...
На врв Дно