Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

6dmkii

  1. Canon 6D Mark II Dark Noir Edition

    Canon 6D Mark II Dark Noir Edition

    После 4 години минати заедно, решив дека е време да продолжиме по различни патишта, па така, мојот драг 6D Mark II е поставен на продажба. Едноставно ајфоните се веќе ултра предобри и немам потреба од дигитален огледално-рефлексен фото систем со цела рамка (Digital Single-Lens Reflex Camera with...
На врв Дно