Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

6800xt

  1. PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 6800 XT 3DHR OC 16GB

    PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 6800 XT 3DHR OC 16GB

    Се продава PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 6800 XT 3DHR OC 16GB Не се отварани (со фабричка пломба) по ваша желба може да се отворат и исчистат, сменат термална паста... Led switch ( свети Red Dragon на самата карта во црвена боја) Големо и масивно ладење со голем heatsink обложен со бакар...
На врв Дно