Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

650

  1. Skorp

    Продадено Продавам EVGA 650 GQ, 80+ GOLD

    Ќе ве молам за проценка на PSU EVGA 650 GQ, 80+ GOLD со гаранција до 27.07.2023 во Нексио. Напојувањето си работи најнормално, користено е во компјутер исклучиво за гејмање и го менувам поради апгрејд. Доаѓа со оригиналната кутија, додатоци и кабли.
На врв Дно