• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

64gb

  1. JasSum

    Samsung EVO Plus U3 - 64GB

    Продавам нова, неотворена микро сд картичка. Samsung EVO Plus U3 - 64GB читање/запишување - 100/60мб/с 1200 денари
На врв Дно