• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

6400 dpi

  1. gokica

    Gigabyte со ново глувче

    http://www.gigabyte.com/press-center/news-page.aspx?nid=1415 Гигабајт најави глувче XM300. http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5771#kf Сензорот е Pixart 3988. Инаку ова е оптички глушец кој има максимум 6400 DPI со можност за промени од поголема резолуција кон помала и...
На врв Дно