Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

6305

  1. Costigan_Jr

    Philips Pro6305 во Македонија

    Во потрага сум по слушаки за во уши и се одлучив за Philips Pro6305. Се обидов да ги најдам на веб страните на Сетек, Техномаркет, Нептун и Анхоч, но безуспешно. Дали некој може да ми сугерира каде на друго место би можел да ги најдам овие слушалки? Го барам конкретниот модел. Достапни се...
На врв Дно