Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

6.1

  1. Samsung S21 Ultra 12/128 Silver

    Samsung S21 Ultra 12/128 Silver

    Се продава Samsung S21 Ultra 12/128, сребрен. Во одлична состојба, без гребаници, со оригинална кутија. Не е заклучен на ниедна мрежа, апдејтиран на последна верзија на OneUI 6.1. Достапен во Охрид, или по карго (карго на ваша сметка). Без замени контакт ДМ или 077 - 556 - 271
На врв Дно