Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

61++

  1. smole

    Промена на ќелии во батерија

    Имам Lenovo 61++ (4x50m08812) 6 ќелиска 72Wh батерија која е на крај на животниот век. Барам некој (по можност од Скопје) кој ќе се нафати да ѝ ги смени ќелиите, било со негови ќелии или јас да му дадам. @Daniel86 го прашав, за жал не го работи ова . Понуди овде или по пп, знам дека е...
На врв Дно