Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

5800x

  1. AMD Ryzen™ 7 5800X

    AMD Ryzen™ 7 5800X

    Најверојатно ќе оди на продажба наскоро па ако може проценка на AMD Ryzen™ 7 5800X, користен околу 1 година со околу 2 години преостаната гаранција но документот за гаранција би останал кај мене затоа што има и други ствари на него.
На врв Дно