Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

5600x

  1. Нема Слика

    Ryzen 5 5600X

    Продавам Ryzen 5 5600X, стар е околу година и пол, купен е преку Гојдо од Анхоч бидејќи тешко се наоѓаше залиха тој период ама не можам да ја најдам гаранцијата, не ја знам точната дата на купување, ако случајно води евиденција @gOJDO слободно нека ускочи xD Нормално функционален, користен е...
На врв Дно