Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

5600g

  1. Нема Слика

    AMD Ryzen 5 5600G нов неотворен (AM4 APU)

    Се продава процесоров, земен е од странство ама ради низа заебанции остана вишок. Доаѓа со 3 години интернационална гаранција од АМД (RMA шипинг платен од нив), иако процесор ко процесор преретко се расипува. Сепак мирна ќе му е душата на кој и да го земе. Слики нема што да се ставаат, гланц...
На врв Дно