Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

5520

  1. Нема Слика

    Проценка за Dell Latitude 5520 laptop

    Здраво на сите, Би сакал да ве замолам за проценка на следниов лаптоп: Dell Latitude 5520, линк. Модел: 2021 година, прво вклучување 22 Април 2021 година. Користен активно некаде ~2 години, за development & automation testing. Батерија држи ~3h на low performance. Козметичка состојба 9.5/10...
На врв Дно