• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

550ti

  1. Astraion

    Продадено Продавам ASUS GTX 550 Ti DirectCU

    Се продава графичка карта ASUS GTX 550 Ti DirectCU. ENGTX550 Ti DC TOP/DI/1GD5 | Graphics Cards | ASUS Global Цена: 2500ден Понуди и прашања во ПП.
На врв Дно