Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

550

  1. Нема Слика

    Sony AVR Audio-Video Reciever

    Specs: https://www.sony.com/electronics/su...receivers-amplifiers/str-dh550/specifications Одличен HiFi уред за љубители на Sony, а посебно на Bravia телевизори... 250EUR
На врв Дно