Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

5.1

 1. Нема Слика

  Комплетен 5.1 surround систем JBL + Denon.

  Се продава целосен 5.1 surround систем, сочинет од JBL звучници и Denon AVR. Системот вклучува: JBL ES10 предни звучници, mirror image, 2 парчиња. https://www.harmanaudio.com/ES10.html JBL ES10 задни звучници, mirror image, 2 парчиња. https://www.harmanaudio.com/ES10.html JBL ES25C...
 2. Monitor Audio MR Centre центар звучник

  Monitor Audio MR Centre центар звучник

  Продавам половен Monitor Audio MR Centre центар звучник со следните карактеристики: Купен фебруари 2020, од Алфа Аудио, прв газда Користен во домашни услови, во беспрекорна состојба Црна боја Целосна амбалажа, документација и документ од Алфа Аудио Технички спецификации: 60 Hz — 30 kHz 150...
 3. Глупав

  Продадено Pioneer VSX-423 Hi-Fi

  Pioneer VSX-423 Hi-Fi 5.1 AVR DTS / 96-24/ Neo:6/ HD-Master Audio Dolby Digital /Plus /TrueHD /Pro Logic II 10 000 мкд за своите перформанси прилично со мала тежина concise: 4 HDMIIn /HDMI Out/Toshlink optical/ RCA*3/ iPad/BlueTooth posiibility целовремено користено во непушачка...
 4. optimusdarko

  Препорака за звучници.

  Е вака, ми дојде при рака Denon AVR-1801 од другарче, сакам да го сместам во соба голема некои 12квадрата, па ми треба помош околу звучките, да биде таман за собчето, би сакал да биде нешто 5.1 и да биде претежно за филмчиња сетап, помалце ќе се слуша музика. Препорака од вас ? Прајз рејнџ да...
На врв Дно